Historickou sezónu uzavřeme v Tachově!

14.06.2016 Kategorie: FK Dobrovice

Z historicky první sezóny FK Dobrovice v ČFL zbývá už jen jediný zápas! Dobrovice je před ním na sedmé příčce, nahoru už nemůže a klesnout může jen na osmé místo, a to pokud ve zbývajícím utkání nezvítězí a zároveň Písek vyhraje v Zápech, které bojují o postup. Oním posledním soupeřem bude FK Tachov.

Na půdě svého nejvzdálenějšího soupeře už Dobrovičtí letos jednou byli, před dvěma týdny ale duel zhatil přívalový déšť. Tachov od té doby protáhnul svou vítěznou sérii už na osm utkání, což z něj činí klub s nejlepší aktuální formou v soutěži! Nováček ČFL poskočil už na jedenáctou příčku a především získal jistotu udržení ve třetí lize. Mužstvo tvořené téměř výhradně z bývalých či současných hráčů Viktorie Plzeň táhne už nějakou dobu zkušený obránce Martin Knakal, dobře známý i z vyšších soutěží. V zimě k němu přibylo další známější jméno, a to forvard David Vaněček, který se před lety mihnul i v prvoligové Mladé Boleslavi. I přes vynikající formu nebudou Západočeši jednoznačnými favority utkání. Dobrovičtí za nimi totiž v tomto ohledu příliš nezaostávají, v posledních šesti utkáních nasbírali 16 bodů. Které z mužstev prodlouží svou úspěšnou sérii a jak dopadne první třetiligová sezóna FK Dobrovice? Dozvíme se ve středu 15. června po 17. hodině!

O víkendu se potom uzavře sezóna i pro další dobrovické týmy. Béčko doma porazilo jistého vítěze soutěže z Brandýsa, je už páté a v sobotu od 17 hodin se pátou příčku pokusí udržet na půdě osmé Pšovky Mělník.

Dorostenci zvítězili v Krnsku, jsou stále o bod druzí a sezónu zakončí v neděli od oůl jedenácté doma proti Kněžmostu. Stejného soupeře hostí ve svém posledním zápase také mladší žáci, a to v neděli od 8:30. Minulý víkend prohráli v Kosmonosích a patří jim pátá příčka.

FK Dobrovice B 18.11.
vs. Ne