Hostíme Ústí nad Orlicí a Poděbrady

09.05.2014 Kategorie: FK Dobrovice

Hlavní tým přivítá Jiskru Ústí nad Orlicí. Šestý tým tabulky má v posledních zápasech docela formu. Mančaft, který už tradičně táhne letos zatím jedenáctigólový Vaňous, minulý týden remízoval 1:1 v Kutné Hoře, předtím ale třikrát zvítězil a nedostal ani góla. Dobrovice bude přesto favoritem. Po vítězství v Turnově má na druhém místě už sedmibodový náskok a pokud v sobotu 10. května od 17 hodin neprohraje, prodlouží svou šňůru domácí neporazitelnosti už na celý rok. Hraje se v sobotu 10. května od 17 hodin, po slavnostním otevření nové fotbalové hospody.

Také béčko bude favoritem, hostí předposlední Poděbrady. Hosté už šest zápasů v řadě nezískali ani bod a na výhru zatím marně čekají celé jaro. Dobrovickému béčku naopak roste forma, v posledních čtyřech zápasech vybojovalo 10 bodů při celkovém skóre 9:1. Hraje se v neděli 11. května od 17 hodin.

Dorost hraje v neděli od 10:30 v Čejeticích, starší žáci hostí v sobotu od 10 hodin FC Mělník a minižáci sehrají v sobotu od 14 hodin první kolo finále Belsport Cupu proti Čisté. Na zápasy jste jako vždy srdečně zváni!

Stanislav Chmela