Hostíme Letohrad a Sázavu. Přijďte fandit!

01.05.2015 Kategorie: FK Dobrovice

Po dvou úspěšných venkovních zápasech (výhry 3:0 v Náchodě a 3:1 ve Dvoře Králové) se dobrovický náskok na čele tabulky zvýšil na sedm bodů. V další prověrce Dobrovičtí hostí Letohrad.

    

Letohrad získal v osmi jarních zápasech jen devět bodů a celkově mu zatím patří devátá příčka. K největším oporám týmu patří brankář Ehrenberger, kterého si můžete pamatovat i z dobrovického dresu, a stoper Vaniš, který hrával za Mladou Boleslav. V posledních utkáních se ale Letohradští kvůli zraněním museli obejít bez nich. V bráně dostal příležitost teprve sedmnáctiletý Moláček a hned ve svém prvním divizním zápase vychytal výhru v penaltovém rozstřelu v Benátkách nad Jizerou. V Dobrovici se představí v sobotu 2. května od 17 hodin.

Dobrovická rezerva, která stále drží čtvrtou příčku, přivítá Sázavu, která je před ní jen o dva body na třetím místě. Hraje se v neděli od 17 hodin.

 

Dorostenci zajíždějí na půdu druhé Doubravy, hraje se v neděli od 10:30. Starší žáci hostí v sobotu od 10 hodin poslední Mšeno, mladší žáci zajíždějí v sobotu na 8:45 do Benátek. Starší přípravka hraje v pátek v Dolním Bousově a v neděli doma, mladší přípravka jede v sobotu do Bezna.

Příští utkání

TJ Sokol Libiš 17.11.
vs. So
FK Dobrovice (dorost) 10:15
TJ Slavoj Vrdy 17.11.
vs. So
FK Dobrovice (starší žáci) 10:15
FK Dobrovice 17.11.
vs. So
TJ Slovan Velvary 13:30
FK Dobrovice B 18.11.
vs. Ne
SK Vojkovice 13:30

Naši partneři: