Hráči se vrátili k tréninku a čekají je přípravné zápasy

20.05.2020 Kategorie: FK Dobrovice

Hráči FK Dobrovice se po nástupu pandemie nemoci Covid-19, předčasném ukončení soutěžního ročníku a následném rozvolňování opatření znovu vracejí k tréninkům. Mládežnická mužstva dorostu, starších žáků, mladších žáků a přípravky začala s tréninkovými jednotkami již v minulém týdnu, hráči A mužstva už dokonce znají program prvních přípravných zápasů pro první fázi přípravy, která bude probíhat v čevnu.

30. 5. 10:30 FK Dobrovice - Mnichovohradišťský SK (1.A třída)
6. 6. 10:30 FK Dobrovice - SK Jičín (KP Královehradecký kraj)
13 .6. 10:15 FC Nový Bor - FK Dobrovice (KP Liberecký kraj)
20. 6. 10:30 FK Dobrovice - FK Turnov (KP Liberecký kraj)
27. 6. 10:30 FK Dobrovcie - Sparta Kutná Hora (Divize C)

Následně dostanou hráči dvoutýdenní dovolenou, po které se v polovině července sejdou k další fázi tréninků. Kádr A mužstva zůstává ve stejném složení v jakém vstupoval do jarní části soutěže, a to včetně všech posil. Vedení týmu má v hledáčku čtyři hráče pro případné posílání pro start ročníku 2020/21, do každé řady jednoho, konkrétní jména ale prozradí, až budou jednání blíže ke zdárnému konci. Aktuální kádr A týmu naleznete zde.