Hrajeme v Domažlicích a v Říčanech

16.09.2016 Kategorie: FK Dobrovice

Po divokém závěru doma Dobrovice brala dva body ze zápasu se silnými Zápami. Celkem má na kontě osm bodů a je třináctá z osmnácti. K sedmému utkání sezóny se vydá do dalekých Domažlic.

Jiskra Domažlice je po šesti zápasech devátá s deseti body za tři výhry a jednu prohru v penaltovém rozstřelu. Tu utrpěla v minulém kole doma s Benátkami. Hvězdou týmu je Pavel Fořt, navrátilec z jarního hostování v Plzni. Chodové nás tentokrát nepřivítají v Domažlicích, nýbrž z důvodu rekonstrukce hrací plochy až v devět kilometrů vzdáleném Postřekově. Hrát se bude v sobotu 17. září od 17 hodin.

Béčko poprvé bralo tři body po domácí výhře nad Čelákovicemi a je dvanácté. V sobotu od 10:30 má šanci opět bodovat na půdě posledních Říčan. Soupeř zatím nezískal ani bod a má skóre 1:16.

Dobrovické mládeži se dařilo. Dorost na trávě Pšovky Mĕlník vyhrál 6:2 a jako nováček soutěže je třetí! V neděli od 10:30 hostí Klecany. Starší žáci hráli v sobotu na půdě SKP a v úterý v Křinci a oba zápasy vyhráli! Jsou šestí a tento víkend mají volno. Mladší žáci po třech kolech vévodí své soutěži beze ztráty bodu, naposledy vyhráli v Řepově 28:0! V neděli od 8:30 hostí Žerčice. Starší přípravka v sobotu hostí turnaj (Kosmonosy, Kněžmost a Benátky) a ve středu od 16:30 hostí ve druhém kole Belsport Cupu Kropáčovu Vrutici. Mladší přípravka minule dvakrát vyhrála a jednou remízovala a v nedĕli jede na turnaj do Kosmonos.

TJ Sokol Libiš 17.11.
FK Dobrovice (dorost) 10:15