Hrajeme v Tachově a v Polepech

24.03.2017 Kategorie: FK Dobrovice

Dobrovice doma herně předčila lídra ČFL a zaslouženě získala další dva body. Po prvních dvou jarních kolech poskočila na desátou příčku. K dalšímu zápasu se vydá na půdu vzdáleného Tachova.

Západočeši zatím mají na kontě o čtyři body více než Dobrovice a jsou šestí. Svěřenci trenéra Vaigla v jarní premiéře doma porazili Zápy 2:1 a v minulém kole zvítězili v derby v Domažlicích 3:2. Mužstvo kolem zkušených hráčů Knakala, Hájovského, Matase či Dvořáka si navíc v zimní přípravě dokázalo poradit i s druholigovým Baníkem Sokolov (4:3). Dobrovice se v Tachově představí v sobotu 25. března od 15 hodin.

Béčko doma nenavázalo na bodový zisk z prvního kola a Velimi podlehlo 1:4. Zůstává poslední a v sobotu od 15 hodin ho čeká lídr tabulky TJ Polepy.

Dorost v prvním jarním mistrovském zápase podlehl 1:2 v Luštěnicích, je devátý a v neděli od 10:30 přivítá desátou Libiš. Starší žáci zvítězili 5:2 v Lysé nad Labem, jsou šestí a v sobotu od 10 hodin hostí osmý Křinec. Mladší žáci vstoupí do jarních bojů v neděli v 8:30, kdy přivítají Luštěnice.

TJ Sokol Libiš 17.11.
FK Dobrovice (dorost) 10:15