Hrajeme v Zápech a v Čelákovicích

07.04.2017 Kategorie: FK Dobrovice

Dobrovice ze čtyř jarních zápasů vytěžila sedm bodů a je jedenáctá s 33 body na kontě. V pátém kole druhé poloviny sezóny se představí v zápské Teletník Aréně.

Ambiciozní celek SK Zápy přezimoval na čtvrtém místě ČFL, momentálně mu ale patří až osmá příčka, kde má jediný bod náskok před Dobrovicí. V obci poblíž Brandýsa nad Labem se zatím v roce 2017 odehrálo jediné třetiligové utkání, z nějž domácí brali dva body za penaltovou výhru nad Chrudimí. Ze zbylých tří zápasů se Zápští domů vraceli s prázdnou, podlehli v Tachově, v Domažlicích i v Benátkách. Utkání SK Zápy - FK Dobrovice se hraje v neděli 9. dubna od 16:30.

Dobrovické béčko si proti toho času třetím Klíčanům připsalo dosud nejvyšší výhu sezóny 5:1 a opustilo poslední příčku. V sobotu od 10:15 hraje na půdě jedenáctých Čelákovic.

Dorostenci vyhráli v Benátkách 4:1 a poskočili na šesté místo, v neděli od 10:30 hostí předposlední Pšovku Mělník. Starší žáci prohráli ve Vrdech 0:3 a ve středeční dohrávce s vedoucími Kosmonosy 1:3, zůstali ale na šestém místě a v sobotu od 10:00 hostí jedenácté SKP MB. Mladší žáci v Bezně zvítězili 2:0 a jsou tedy stále první. V neděli od 8:30 hostí Řepov.

FK Dobrovice B 18.11.
vs. Ne