Jistého vítĕze hostí jasnĕ poslední

05.06.2015 Kategorie: FK Dobrovice

Dobrovice si s předstihem splnila postupový cíl a zbývající dva zápasy už může odehrát s naprostým klidem. Těžko si v nich ale může dát jiný úkol, než vítězství. Utká se totiž s dvěma posledními týmy tabulky. Z nich první na řadě je Týniště nad Orlicí.

SK Týniště nad Orlicí ztrácí na předposlední příčku už deset bodů. V polovině soutěže na tom ale nebylo tak zle, patřillo mu třinácté místo. A i jaro začalo slibně, první dva zápasy vyhrálo. Potom už ale mužstvo nezískalo ani bod a momentálně má už pár kol jistotu návratu do krajského přeboru. Proti jistému vítězi soutěže se ale určitě bude ze všech sil snažit uspět, zvlášť když jde minimálně na rok o jeho poslední domácí divizní představení. V Týništi se hraje v sobotu 6. června už od 15 hodin.

Dobrovické béčko, kterému i po domácí prohře s Velimí stále patří čtvrtá příčka, hraje v sobotu od 17 hodin na půdě třináctých Čelákovic. Dorostenci hostí v neděli od půl jedenácté vedoucí celek soutěže Dolní Bousov a už od půl deváté se doma představí také mladší žáci v souboji s SKP MB.

SK Sokol Brozany 20.08.
FK Dobrovice 17:00