Předseda klubu Oldřich Reinbergr oslavil 60. narozeniny

17.11.2017 Kategorie: FK Dobrovice

V úterý 14. listopadu se dožil významného životního jubilea dlouholetý předseda FK Dobrovice Oldřich Reinbergr, který oslavil 60. narozeniny.

Oldřich Reinbergr do vedení FK Dobrovice vstoupil coby ředitel dobrovického cukrovaru společně s dobrovickým podnikatelem Josefem Volfem v roce 1995, čímž klub získal schopné vedení a silné sponzory. Pod novým vedením klub prožil největší úspěchy ve své historii, když během šesti let postoupil z okresního přeboru až do divize. Od té doby dvakrát spadl do krajského přeboru a dvakrát postoupil zpět. Zatímco Josef Volf postupně dobrovickou kopanou opustil, Oldřich Reinbergr stál jako prezident klubu za jeho největšími sportovními úspěchy. Divizní sezónu 2013/2014 zakončil na druhém místě a v ročníku 2014/2015 vybojoval prvenství a historický postup do ČFL. Svou první třetiligovou účast proměnila Dobrovice v další skvělý úspěch, když ze všech pěti nováčků skončila nejvýše - sedmá z celkem devatenácti účastníků.

Pod Reinbergrovým vedením klub v roce 2000 vybudoval zcela novou hlavní tribunu, jejíž útroby skrývají moderní zázemí pro hráče, funkcionáře i rozhodčí, dále tréninové hřiště s umělým osvětlením, výrazně zkvalitnil hlavní hrací plochu a doplnil ji o umělé zavlažování či postavil zbrusu novou fotbalovou hospodu pro fanoušky klubu.

Díky svým výsledků a kvalitnímu zázemí se tak FK Dobrovice pod vedením Oldřich Reinbergra stal dlouhodobě nejúspěšnějším amatérským klubem Mladoboleslavska.

Vedle velké porce zdraví a štěstí nezbývá než popřát Oldřichu Reinbergrovi, ať mu práce pro klub i nadále přináší potěšení a ať je mu odměnou kvalitní fotbal s dobrými výsledky.

FK Dobrovice B 18.11.
vs. Ne