Přijďte fandit, hostíme domažlickou Jiskru!

20.05.2016 Kategorie: FK Dobrovice

Dobrovice poprvé po téměř měsíci naplno bodovala a v tabulce ČFL je osmá s 49 body. Do konce soutěže zbývá ještě šest kol, z nichž jedno ale Dobrovice vynechá (měla hrát na půdě odstoupivšího Unionu). Nejbližším ze zbývajících je domácí utkání proti TJ Jiskra Domažlice.

Domažličtí měli skvělý start jara. Z prvních sedmi utkání vytěžili dvacet bodů. Jenže v následujících šesti zápasech uhráli jen dvě výhry po penaltách, tedy celkem pouze čtyři body! Farma plzeňské Viktorky se tak drží na šesté příčce, místo aby byla ještě výše, mezi hlavními favority postupu, mezi které byla dlouho řazena. Mužstvo plné plzeňských odchovanců v dubnu opustil zkušený útočník Pavel Fořt, kterého si k sobě stáhla Plzeň. Chodové tak přišli o hráče, jenž měl prsty ve třech ze čtyř branek, které na podzim Dobrovici vsítili (výhra Domažlic 4:2). Svěřenci trenéra Jiřího Skály (hrával první ligu, mimo jiné i za Boleslav) v minulém utkání doma až na penalty zdolali patnácté Benátky. V Dobrovici se Jiskra Domažlice představí v sobotu 21.5.2016 od 17 hodin.

Dobrovické béčko se v Čelákovicích muselo obejít bez pomocníků z třetiligového áčka a po bezgólové remíze zvítězilo na penalty. Pět zápasů před koncem soutěže mu patří osmá příčka tabulky. V neděli od 17 hodin přivítá šestou Velim, které se na jaře dosti daří.

Dobrovičtí dorostenci si velice zkomplikovali cestu za postupem, když pouze remízovali se Skalskem. Jejich pronásledovatel z Bakova má sice na kontě o dva body méně, má ale zápas k dobru. V neděli od 10:30 dorostenci zabojují v Pěčicích. Starší žáci se v sobotu od 10:30 představí v Benátkách. Mladší žáci podlehli FKMB a v neděli od 10:30 hrají na půdě posledního Bezna. Starší přípravka sehraje v neděli od 13 hodin turnaj na Astonce, mladší přípravka hraje ve stejný den už od 9 hodin v Kněžmostě.