PF 2018

31.12.2017 Kategorie: FK Dobrovice

Vážení fanoušci, sponzoři a přátelé dobrovického fotbalu,

rádi bychom vám touto cestou poděkovali jménem Fotbalového klubu Dobrovice za vaši přízeň v roce 2017.

FK Dobrovice je po FK Mladá Boleslav největším fotbalovým klubem v regionu. Vedle A týmu, který zakončil podzimní část třetiligové sezóny na vynikajícím 7. místě, nastupují za FK Dobrovice fotbalisté všech věkových kategorií. Dorost se tradičně řadil k silným účastníkům v krajské soutěži 1.A třídy a podzim zakončil se ziskem 22 bodů na čtvrté pozici. Nižší krajské soutěže se účastní také starší žáci, mladší žáci hrají okresní soutěž, kde ztrácí z druhé pozice pouhé tři body na první příčku. Pýchou klubu jsou také nejmladší fotbalisté, kteří už řadu let patří k nejlepším v okrese.

Výborné výsledky s neustávající vzestupnou tendencí jsou výsledkem finanční stability, vynikajícího zázemí, obětavé práce trenérů i funkcionářů a především nadšení pro fotbal, za které všem zúčastněným patří dík!

Přejeme vám hodně štěstí a zdraví v novém roce 2018 a potěšení z našeho fotbalu.

Oldřich Reinbergr
předseda FK Dobrovice