Po dvou výhrách přivítáme Převýšov

28.10.2016 Kategorie: FK Dobrovice

Dobrovice z Táborska přivezla první venkovní výhru a zároveň tak poprvé v sezóně zvítězila ve dvou po sobě jdoucích zápasech. V tabulce se s 21 body posunula na desátou příčku. V následujícím zápase se pokusí potvrdit skvělou domácí bilanci v souboji s SK Převýšov.

Převýšov měl výborný vstup do sezóny. Klub ze vsi nedaleko Chlumce nad Cidlinou v úvodních devíti zápasech uhrál 22 bodů a byl na čele soutěže. Jenže v dalších čtyřech utkáních získal jeden jediný bod, takže klesnul na aktuální šestou příčku. Největší osobností mužstva je šestatřicetiletý Tomáš Sedláček, autor 157 prvoligových startů za Mladou Boleslav, České Budějovice a Jihlavu. Nejlepším střelcem Převýšova je devítigólový Tomáš Bastin, dobrovickým fandům známý z předešlého působení v Novém Bydžově (alias Nové Pace alias Unionu). SK Převýšov se v Dobrovici představí v sobotu 29. října od 14:30.

Krize dobrovického béčka neustupuje. Naopak. Po domácím derby s Luštěnicemi přišlo dočasně o dva nejzkušenější hráče - kapitán Vladyka dostal trest na tři zápasy za urážku rozhodčího a Gába vyfasoval dokonce půlroční distanc za inzultaci protihráče. Následující duel na půdě lídra soutěže Sokolče, ve kterém z důvodu souběhu termínů nemohl vypomoci ani nikdo z áčka, skončil rekordní prohrou 0:12 a béčko je stále na posledním místě. V neděli od 14:30 přivítá osmou Pšovku Mělník. Přijďte Dobrovickým fandit!

Dorostenci měli skvělý start do sezóny, nyní ale už potřetí v řadě prohráli a postupně tak klesli na desátou příčku. Už v pátek od 10:30 hrají domácí derby s čtvrtými Luštěnicemi. Starší žáci porazili béčko Kolína, jsou sedmí a v sobotu od 9:30 hrají na půdě tabulkového souseda Zelenče. Mladší žáci porazili Předměřice 10:1 a i po osmi zápasech beze ztráty bodu vévodí tabulce! K poslednímu utkání zajíždějí v neděli na devátou hodinu na hřiště třetí Akumy.