Po prohře nechalo béčko všechny body v Divišově

27.04.2017 Kategorie: FK Dobrovice

TJ Jawa Divišov - FK Dobrovice B 4:1 (0:0)

K dalšímu utkání na soupeřově hřišti vyrazila dobrovická rezerva do dalekého Divišova, kde na ni čekal tamní TJ Jawa Divišov. Mužstvo bylo oslabeno o tři hráče a odplněno o tři dorostence.  Utkání ve značně oslabené sestavě hosté začali opatrně a soustředili se na dobré bránění. Domácí začali tlakem a hrozili dlouhými nakopávanými míči a centry ze stran do vápna. Pozornou obranou dobrovičtí úvodní tlak přečkali a začali se také prosazovat kombinačně i rychlými výpady po stranách, těm však chybělo dobré zakončení.

Do druhé poločasu hosté nastoupili aktivnější hrou dopředu. Po jednom z rohových kopů se prosadil Miškovský. Radost hostujícícho trvala ale jen chvilku, domácí hned po rozehrání centrem z pravé strany po nedůrazné obraně hostů ve vápně dokázali vyrovnat. A aby toho nebylo málo tak si hosté nechali dát další banku přímo z rohu. Po této ráně se ale za chvilku oklepali a začali opět podnikat útočné výpady do soupeřovy obrany. Jednu takovou akci zakončili gólem, který ale po intervenci pomezního nebyl uznán. V této fázi zápasu se hostům dařila útočná hra díky rychlému přechodu na soupeřovu půlku. Při dobrovických akcích ale chybělo důrazné zakončení a nebo je zastavilo ofsajdové postavení. S přibývajícím časem hostům začaly docházet síly a domácí toho v závěru dokázali využít ke vstřelení dalších branek.

Trenér Josef Hůlka hodnotí utkání: "Za předvedený výkon, bojovnost a nasazení v zápase mužstvu děkuji. V takto složené sestavě to ale bohužel na lepší výsledek nestačilo."

TJ Jawa Divišov - FK Dobrovice B 4:1 (0:0)

Branky: 50. Campodonico Petr, 54. Vondrák Jan, 80. Pekárek Zdeněk, 82. Hanuš Marek - 49. Miškovský David

FK Dobrovice: Abelovský – Vejvoda, Bartoň, Vladyka, Jílek – Jakubec, Hůlka, Gába, Konečný (73. Janík) – Loew (82. Horváth),  Miškovský

Tabulka I.A třídy zde.