Podpořte dobrovické týmy v domácích jarních premiérách!

14.03.2014 Kategorie: FK Dobrovice

První jarní kolo se oběma dobrovickým mužstvům nevyvedlo právě podle jejich představ, z hřišť svých soupeřů si shodně odvezla prohru 0:1. Navázat na poměrně dobré výsledky z přípravy se na podruhé pokusí v domácím prostředí.

Domácí premiéru hlavního dobrovického mužstva obstará duel s MFK Trutnov. Třináctý celek tabulky prožil úspěšný vstup do druhé části soutěže. Před zraky svých příznivců dokázal otočit nepříznivě se vyvíjející utkání s papírově favorizovanou Kutnou Horou a zvítězit 3:1. Jeho soupiska během zimy nedoznala velkých změn. Trutnovskou obranu přišel z okresního přeboru vyztužit jeho bývalý kanonýr, 36-letý Stanislav Horák. V přípravě východočeši nepředváděli nijak oslnivé výkony a prohráli 5 z 10 utkání. Jejich jasným cílem pro jarní část soutěže je záchrana divizní příslušnosti.

To Dobrovice si může klást mnohem vyšší cíle. Její ztráta na vedoucí Novou Paku ale po úvodní prohře s pardubickou rezervou nadopovanou hráči druholigového áčka narostla už na 8 bodů a třetí Turnov se naopak přiblížil na jediný bod. Před vlastními fanoušky se Dobrovičtí pokusí na smolný úvod zapomenout. Vzpomínat naopak mohou na podzimní duel, ve kterém Trutnov na jeho hřišti porazili 4:1. O podobný úspěch se pokusí v sobotu 15. března od 14:30.

Dobrovické béčko v prvním jarním zápase podlehlo Mnichovu Hradišti. V dalším kole přivítá osmou Slavii Jesenice, která v úvodním zápase vcelku očekávaně podlehla vedoucímu Suchdolu a na podzim doma podlehla i Dobrovickým (1:4). Zápas Dobrovice B - Jesenice startuje v neděli 16. března ve 14:30.

Na obě domácí jarní premiéry jste srdečně zváni!

SK Sokol Brozany 20.08.
FK Dobrovice 17:00