Utneme nepříjemnou sérii doma proti Převýšovu?

10.09.2015 Kategorie: FK Dobrovice

Dobrovice vstoupila do své premiérové sezóny v ČFL vcelku úspĕšnĕ, potom ale třikrát v řadĕ prohrála (v součtu s pohárem dokonce čtyřikrát), což je její nejdelší černá série od dubna 2013. O to více bude v dalším zápase potřebovat podporu svých fanoušků. Přivítá v nĕm SK Převýšov.

SK Převýšov, klub ze vsi o 300 obyvatelích poblíž Chlumce nad Cidlinou, se nejvíce proslavil pohárovou výhrou 3:0 nad Slavií Praha v srpnu 2011. O dva roky pozdĕji byl jedním z mála klubů, které se před volbami FAČR zastaly Markéty Haindlové, za což zaplatil prohrou 0:2 v Kolínĕ a třemi vyloučenými hráči. Klub, za jehož mnohaletou účastí v ČFL stojí podnikatel Jiří Ryba, se v minulé sezónĕ třetí ligy umístil na devátém místĕ a letos je po šesti zápasech zatím sedmý s 11 body a skóre 13:7. V předešlém kole uhrál doma bezgólovou remízu a na penalty porazil Domažlice. V Dobrovici se představí v sobotu 11. září od 17 hodin.

Dobrovické béčko ve Slaném dvakrát prohrávalo a dvakrát se dotáhlo a nakonec prohrálo po penaltovém rozstřelu. Patří mu průbĕžná pátá příčka a v šestém kole hostí osmé Poříčany. Hraje se v nedĕli od 17:00.

Dorostenci vyhráli i třetí zápas sezóny a díky nejlepšímu skóre jsou stále v čele. V dalším kole je můžete vidĕt v nedĕli od 10:30 v Čejeticích. Starší žáci naopakv krajské 1.A třídĕ i druhý zápas prohráli, takže v nedĕli od 11 hodin se ve Velvarech představí z pozice toho času posledního. Mladší žáci pro zmĕnu oba úvodní zápasy vyhráli, jsou druzí a v nedĕli od 15 hodin hrají v Beznĕ.

TJ Sokol Libiš 17.11.
FK Dobrovice (dorost) 10:15