Rozlosování nižších soutěží

19.07.2016 Kategorie: FK Dobrovice
Také většina nižších soutěží už zná svá rozlosování!

Obsazení krajské 1.A třídy skupiny B, ve které dobrovické béčko načne už čtvrtou sezónu, doznalo značných změn. Směrem nahoru putovaly Brandýs, Poříčany a Slaný, sestoupily Červené Pečky a Doksy a odstoupily Dlouhá Lhota (přihlásila 1.B třídu), Radim (1.B třída) a Libice nad Cidlinou (nymburský okresní přebor). Do A skupiny byly přeřazeny Klecany a Jedomĕlice, opačným směrem byly přesunuty Kunice. Z krajského přeboru se po roce vrátila Sázava a zezdola postoupily Kosmonosy, Klíčany, Polepy, Sokoleč, Poděbrady, Divišov, Záryby a Říčany. Zůstává tedy pouze šest původních klubů, krom Dobrovice jsou to Horky, Luštĕnice, Velim, Pšovka Mělník a Čelákovice. Dobrovice odstartuje sezónu v neděli 14.8., kdy přivítá Kosmonosy.

Dorostenci si ziskem druhého místa vysloužili postup do krajské 1.A třídy! Poprvé po letech se v ní představí v sobotu 27.8. na hřišti Libiše. Dalšími soupeři jim budou Loučeň, Chotětov, Zeleneč, Luštěnice, Velký Borek, Bělá, Klecany, Benátky, Pšovka, Dolní Bousov, Bakov, Brandýs a Klíčany.
Starší žáci se v 1.A třídě udrželi a v neděli 28.8. hrají první zápas na půdě Křince.

Mladší žáci zůstávají v okresní soutěži, začínají v sobotu 27.8. v Luštěnicích.

Minižáci už znají rozlosování 1. kola okresního poháru Belsport Cup, kde vloni získali stříbrné medaile. Ve středu 7.9. hrají v Kosořicích.

TJ Sokol Libiš 17.11.
FK Dobrovice (dorost) 10:15