Čáslavský zápas přesunut na středu, béčko hostí Brandýs už v sobotu!

07.06.2016 Kategorie: FK Dobrovice

Dobrovice si ze Štěchovic odvezla dva body, v uplynulých pěti zápasech získala celkem třináct bodů a dva zápasy před koncem soutěže drží sedmou příčku. Obě zbývající utkání sehraje ve středečních termínech. Prvním z nich je duel na půdě sestupující Čáslavi.

Čáslavští fanoušci mohou se slzou v oku vzpomínat na nejúspěšnější období klubu, který před osmi lety vybojoval druhým místem ve druhé lize postup do nejvyšší soutěže. Tuto možnost ale Čáslavští přenechali Slovácku a po ztrátě silného sponzora započal jejich pozvolný pád. Vloni se sestupu ze třetí ligy s odřenýma ušima ubránili, letos už se jim to ale nepodaří. A to ačkoliv jsou farmou druholigové Vlašimi, odkud jim často vypomáhá například mladý sparťanský odchovanec brankář Nguyen či stoper Hell, ale objevili se už i Hadaščok (83 startů v 1. lize), Tarczal (148 startů v 1. lize) či Nečas (mládežnický reprezentant ze Sparty Praha). Mezi kmenové opory mužstva patří třeba Petr Kunášek (15 zápasů v 1. lize) nebo také bratr dobrovického Martina Vajgla Radek. Během sezóny Čáslavští vystřídali už tři hlavní trenéry, na jaře je vede Jiří Antoš. Na podzim si z Dobrovice odvezli šestigólový příděl. Jarní odveta je v Čáslavi na programu ve středu 8. června od 17:30.

Dobrovické béčko je i po prohře v Jedomělicích stále na šesté příčce. V dalším kole hostí nedostižného lídra soutěže FK Brandýs nad Labem a hrát se bude už v sobotu od 10:30!

Dorostenci měli volno, takže s nimi Bakov srovnal krok, co se týče počtu zápasů, a o jeden bod je předskočil na první místo tabulky. Další zápas sehrají v sobotu od 10:30 v Krnsku. Starší žáci doma podlehli Pšovce Mělník, tím svou porci zápasů zcela vyčerpali a v tabulce středočeské 1.A třídy skupiny B skončili na předposledním devátém místě. Mladší žáci porazili Doubravu 8:1, jsou čtvrtí z osmi a v neděli od 10 hodin hrají v Kosmonosích. Starší přípravka hostí turnaj v neděli od 9 hodin.

TJ Sokol Libiš 17.11.
FK Dobrovice (dorost) 10:15