V Benešově už v sobotu dopoledne!

07.10.2016 Kategorie: FK Dobrovice

Dobrovice doma zvládla zápas proti Vltavínu a v tabulce se zařadila do pole pěti týmů s čtrnácti body na kontě. Díky skóre 23:22 jí patří jedenácté místo. Stále však jako jediný tým nepřivezla ani bod z venkovních utkání. Tuto černou sérii může ukončit v Benešově.

SK Benešov se taktéž počítá mezi týmy s čtrnácti získanými body, skóre 13:26 ho ale řadí až na čtrnáctou příčku. Neměl dobrý start sezóny, snad i vinou těžšího losu prohrál čtyři z pěti úvodních utkání. To už je ale minulost, protože z následujících pěti zápasů naopak čtyřikrát vyhrál. V polovině září klub přivedl dvě výrazné posily z Jiren, nigerijského útočníka Stanleyho Ibe (43 ligových startů za Střížkov a Příbram, sezóna v lotyšském Daugavpilsu) a ghanského záložníka Erica Kwame Adjei (6 startů v lize za Střížkov). Za nejzkušenějšího benešovského muže ale stále můžeme označit obránce Josefa Laštovku se 153 prvoligovými starty. V Benešově se Dobrovice představí v sobotu 8. října od 10:30.

Béčko doma o gól podlehlo Poděbradům a kleslo už na poslední příčku. V sobotu od 16:00 hraje v Kunicích, které jsou třinácté.

Dorost měl volno a je pátý. V neděli od 10:30 hostí osmou Bělou. Starší žáci vyhráli v Benátkách 4:2 a jsou sedmí. V sobotu od 10 hodin hostí desátý Český Brod. Mladší žáci měli také volno, stále ale beze ztráty vedou. V neděli od 8:30 hostí čtvrté kosmonoské béčko. Starší přípravka hraje ve středu od 16 hodin 3. kolo Belsport Cupu v Doubravě. Mladší přípravka hraje v sobotu od 9 hodin turnaj v Rejšicích.

FK Dobrovice B 18.11.
vs. Ne