V neděli jedeme do Štěchovic!

03.06.2016 Kategorie: FK Dobrovice

Dobrovický A-tým se ve středu odpoledne projel do Tachova a zpátky úplně zbytečně. Nad hřištěm našeho nejvzdálenějšího soupeře se prohnala průtrž mračen a trávník byl během půl hodiny z velké části pod vodou. Nový termín odloženého zápasu byl dohodnut na středu 15. června od 17 hodin. Mezi tím nás ale čeká utkání ve Štěchovicích.

FK TJ Stěchovice se ještě v roce 2004 účastnil okresního přeboru a už v sezóně 2012/2013 slavil postup do ČFL. Do letošní sezóny neměl dobrý vstup, po devíti kolech byl třetí od konce, potom ale začal pomalu stoupat tabulkou. Zimu přečkal na šestnácté příčce a aktuálně už je jedenáctý. Na kontě má o 9 bodů méně než Dobrovice a na rozdíl od ní má negativní skóre 37:41. V průběhu jara mužstvo opustila jeho největší postava posledních tří let, čtyřicetiletý brankář a asistent trenéra Radek Sňozík. Městys Štěchovice přivítá Dobrovici v neděli 5. června v 17 hodin.

Béčko doma přejelo poslední Červené Pečky 5:1, je šesté a v neděli od 17 hodin hraje na půdě dvanáctých Jedomělic.

Dorost roznesl Doubravu na její půdě 12:0 a o tomto víkendu má volno. Starší žáci podlehli v Lysé nad Labem těsně 1:2 a v sobotu od 10 hodin hostí Pšovku Mělník. Mladší žáci podlehli Benátkám 0:1 a v neděli od 8:30 hostí Doubravu. Mladší přípravka hostí v sobotu od 14 hodin turnaj své soutěže.

TJ Sokol Libiš 17.11.
FK Dobrovice (dorost) 10:15