V sobotu hostíme lídra tabulky!

16.03.2017 Kategorie: FK Dobrovice

Dobrovice sice vstoupila do jarní části sezóny poměrně úspěšně, když z Litoměřic přivezla dva body za penaltové vítězství po bezgólové remíze, na druhou stranu výkon za moc nestál a kdyby domácí proměnili byť jedinou z množství svých šancí, patrně by se na konci radovali oni. Pochvalu snad zasloužila alespoň dobrovická obrana a brankářský nováček týmu Havránek. Ve vyrovnaném středu tabulky to pro Dobrovické znamenalo posun na desátou příčku. V dalším kole, v němž hostí lídra tabulky, budou každopádně muset podat kvalitnější výkon.

Ve vedení soutěže zůstává Viktorie Jirny. A to přesto, že v zimě byla potrestána odečtem celkem šesti bodů za nesplacené dluhy. Bez ohledu na to má loňský vítěz soutěže stále velmi silný kádr. Útočným hrotem zůstal Aleš Melechovský, ač se údajně o průběžně nejlepšího střelce ČFL (17 branek, o 5 více než druhý Marek Volf) opět zajímaly prvoligové kluby. Výměna proběhla na brankářském postu, kde Otáhala (návrat do Slavie) nahradil Ondřej Čáp. Do zálohy přišli zkušení Václav Ježdík a Lukáš Křeček a obranu vyztužil Jaroslav Procházka. Cílem klubu z pražského předměstí zůstává obhajoba třetiligového prvenství. Jirenští za ním v prvním jarním kole vykročili vítězstvím 2:1 na své půdě nad silnými Domažlicemi. V Dobrovici se představí v sobotu od 15 hodin. Přijďte domácí hráče podpořit!

Dobrovický B-tým přezimoval na posledním místě středočeské 1.A třídy skupiny B. V prvním jarním kole na půdě do té doby čtvrtých Kosmonos ale překvapil remízou 2:2 a následným vítězstvím v penaltovém rozstřelu. V neděli od 15 hodin hostí sedmou Velim.

První jarní utkání čeká také na dobrovické dorostence. Představí se v neděli od 10:15 v Luštěnicích. Starší žáci rozehrají jaro taktéž v neděli, od 10:00 hrají v Lysé nad Labem.

TJ Sokol Libiš 17.11.
FK Dobrovice (dorost) 10:15