V sobotu ráno na Vltavín, odpoledne do Luštĕnic

18.03.2016 Kategorie: FK Dobrovice

Dobrovice zvládla jarní premiéru proti tabulkově silnému Královu Dvoru, teď ji ale čeká ještě tvrdší oříšek. Ke druhému zápasu jara se v sobotu ráno vydá na půdu Vltavína, který přezimoval na prvním místě třetiligové tabulky.

Hráčům tradičního holešovického klubu se ale úvodní zápas nepovedl, především vinou nezvládnutých standardek podlehli 3:4 v Domažlicích, a klesli tak na třetí místo (se zápasem k dobru na druhé Jirny). Lokáda v zimě přišla o jednu z opor, Michala Pavlatu, kterého odloudila Viktorka Žižkov, kromĕ nĕj zchudli také o Hlaváče, Horáka, Turáka a Zelenku, a z kraje jara se musejí obejít i bez zranĕného Valíčka. Místo nich získali gólmana Krásného a útočníka s ligovými zkušenostmi Hynka Prokeše z Hradce Králové. Svĕřenci trenéra Kronďáka v rámci zimní přípravy sehráli devět utkání, v nichž třikrát prohráli, jedenkrát remízovali a pětkrát zvítězili, z toho dvakrát nad druholigovými soupeři. Před zápasem s Dobrovicí jim možná vytane na pamĕti podzimním duel, v jehož poslední minutĕ ještĕ o gól vedli, nakonec ale prohráli 2:3 po penaltách. Utkání 21. kola ČFL Loko Vltavín - FK Dobrovice má výkop v sobotu 19. března od 10:15.

Kdo neobĕtuje sobotní ranní spánek, ten může třetí ligu sledovat alespoň na tvcom.cz, potom se ale musí na oplátku vydat alespoň na derby béčka v Luštĕnicích! Tamní Sokolové, vedení ex-dobrovickým Jiřím Maruškou, jsou v tabulce předposlední a jaro zahájili s Radkem Miškovským v sestavĕ prohrou 0:2 ve Velimi. Dobrovice naopak zvítĕzila 3:1 nad Radimí a navazovat může i na výhru 8:1 z podzimního derby. Utkání Sokol Luštěnice - FK Dobrovice B se odehraje v sobotu 19. března od 15 hodin.

FK Dobrovice B 18.11.
vs. Ne