V sobotu Zápy, v neděli Čelákovice

09.09.2016 Kategorie: FK Dobrovice

Dobrovice ve středu doma nedohnala špatný začátek s Královým Dvorem a podruhé v řadě prohrála 1:2. Po pěti kolech má šest bodů a mezi osmnácti třetiligovými tými je dvanáctá. V sobotu od 17 hodin hostí dalšího kvalitního soupeře - SK Zápy.

SK Zápy se během pouhých devíti let probojoval z okresního přeboru do třetí ligy, kde působí už pátou sezónu a v té uplynulé dosáhl stříbrnou příčkou svého dosavadního maxima. Poslední sezóny byl za lídra mužstva považován bývalý Slávista David Kalivoda, ten však v létě překvapivě odešel do nižší rakouské soutěže. Další citelnou ztrátou byl přestup stopera Jiřího Dubna do hradecké Olympie. Místo nich přišli defenzivní záložník Jelínek a krajní bek Hron, oba naposledy působící v Kolíně. Zápští v MOL Cupu vyřadili druholigový Sokolov a už se těší na zápas s Mladou Boleslaví. V ČFL na úvod prohráli s Tachovem a ve středu s Litoměřickem, mezi tím třikrát vyhráli, mají devět bodů a jsou šestí. Jejich ambicí je minimálně obhájit loňské druhé místo a hrát atraktivní fotbal. V sobotu od 17 hodin přijďte fandit Picavě!

Béčko už potřetí prohrálo a s dvěma body je třetí odzadu. Všechny tři porážky ale utrpělo s týmy, které jsou momentálně na prvních třech příčkách. V neděli od 17 hodin přivítá sedmý Union Čelákovice.

Dorost prohrál s Benátkami a v neděli od 10:15 hraje na Pšovce. Starší žáci podlehli Vrdům 2:6, v sobotu od 10 hrají na SKP a v úterý od 17 v Křinci. Mladší žáci podruhé zvítězili 6:1, tentokrát nad Beznem, a v sobotu od 10:30 se představí v Řepově. Starší přípravka na turnaji v Kosmonosích třikrát prohrála, mladší přípravka v neděli hostí Kosmonosy B, Luštěnice B a Rejšice.