V sobotu ráno nás čekají na Vyšehradě

04.11.2016 Kategorie: FK Dobrovice

Dobrovičtí poprvé v sezóně zvítězili ve třetím utkání v řadě, ikdyž tentokrát to doma proti Převýšovu bylo jen za dva body. Celkem jich mají na kontě 23 a patří jim jedenáctá příčka. V dalším kole vyzvou tabulkového souseda.

Vyšehradský Slavoj je po čtrnácti zápasech desátý a má stejný počet bodů, jako Dobrovice. Po Převýšovu je to další klub, který se před zápasem s Dobrovicí zdá být v herním útlumu. Šemíci už třikrát v řadě prohráli (1:6 v Chrudimi, 0:1 se Zápy a 2:3 v Domažlicích). Vloni druholigového soupeře letos táhnou hlavně nejlepší nahravač týmu Ladislav Volešák (196 prvoligových startů) a nejlepší střelec Miroslav Strnad s devíti brankami (30 zápasů v 1. lize). Značné zkušenosti s nejvyšší soutěží ale mají také Pavel Pilík či Karel Kratochvíl. Dobrovice se na jejich domovské půdě představí v sobotu od 10:15.

Béčko doma uhrálo alespoň bod s Pšovkou Mělník. V sobotu od 14 hodin hraje v Zárybech, které jsou čtrnácté. Dorostenci 1:0 vyhráli v Loučeni, jsou osmí a v neděli od 10:30 hostí pátý Brandýs. Starší žáci vyhráli 4:1 v Zelenči, jsou šestí a v sobotu od 10 hodin hostí třináctou Sázavu. Mladší žáci zakončili podzimní soutěž vítězstvím na penalty na půdě druhé Akumy. Jednalo se o jejich jedinou bodovou ztrátu v devíti zápasech, takže soutěž s náskokem sedmi bodů ovládli!

TJ Sokol Libiš 17.11.
FK Dobrovice (dorost) 10:15