Vykoledují si dobrovičtí fotbalisté o víkendu body? Áčko hostí Čížovou, rezerva Vojkovice

29.03.2018 Kategorie: FK Dobrovice

A tým nastoupí na bílou sobotu, 31. března, na domácím stadionu proti Sokolu Čížová. Hosté se momentálně nachází na předposlední pozici třetiligové tabulky, když z dosavadních 19 odehraných zápasů dokázali vydolovat jen 10 bodů za tři výhry a jednu prohru na penalty. Dobrovice se aktuálně nachází na 10. místě tabulky se ziskem 30 bodů v 19 zápasech. Podzimní vzájemné měření sil vyšlo lépe pro Dobrovici, která po brankách Fotra, Sedláčka a Kostky vyhrála v Čížové 3:1. Utkání začíná v 16:30.

Rezerva vstoupila do jarní části okresní B třídy jasnou výhrou 4:1 na hřišti Sokolu Tišice, když se dokázali trefit Jílek, Kopecký a dvakrát Gába. V neděli 1. dubna od 15 hodin přivítá na svém hřišti SK Vojkovice, 11. tým tabulky. Dobrovičtí momentálěn figurují na 5. příčce se ziskem 21 bodů. Podzimní zápas skončil divokou výhrou Vojkovic 5:3 (branky Dobrovice Gába, Tuma a Jílek). Dobrovičtí tak mají svému soupeři co oplácet.

FK Dobrovice 30.03.
vs. So
TJ Štěchovice 16:30
FK Dobrovice (mladší žáci) 06.04.
vs. So
SK Bezno-Sovínky/TJ Sokol Chotětov 08:30