Zemřel bývalý předseda klubu Josef Volf

26.11.2018 Kategorie: FK Dobrovice

Klub FK Dobrovice se zármutkem přijal zprávu, že ve čtvrtek 22. listopadu ve věku 67 let podlehl vážné nemoci bývalý dlouholetý předseda klubu Josef Volf.

Josef Volf byl celoživotním členem dobrovického klubu, za který hrál již od mládežnických kategorií. Do vedení klubu vstoupil v roce 1995 a stál v jeho čele následujících 14 let. Během jeho působení FK Dobrovice postoupil z okresního přeboru až do divize a v jeho dresu se objevila celá řada známých fotbalových jmen, namátkou Jiří Němec nebo Petr  Vrabec. Nakonec dal ale přednost florbalu a stál u strmého vývoje mladoboleslavského Technology. Velkou roli v příchodu Josefa Volfa k florbalu měl syn Jan, který v klubu působil jako hráč. Prezident klubu stál za hlavními sponzory týmu a během let mohl sledovat jeho největší úspěchy, ať už vítězství v poháru či lize.

Dobrovický fotbal i český florbal Josefu Volfovi za hodně vděčí.

Čest jeho památce.

Smuteční rozloučení s Josefem Volfem proběhne v úterý 27. listopadu ve 14 hodin ve smuteční síni v Mnichově Hradišti.