Změny v realizačním týmu FK Dobrovice před novou sezónou

21.07.2017 Kategorie: FK Dobrovice

Prvním tréninkem A týmu FK Dobrovice začala příprava na nadcházející roční k ČFL. Ve vedení týmu došlo po loňské, ne úplně uspokojivé sezóně, k několika zásadním změnám. Po čtyřech letech opouští post trenéra Petr Hejno, kterého nahradí v Dobrovici známý Vladimír Sedláček, který za Dobrovici v minulosti čtyři roky nastupoval. Pozici sportovního manažera bude nově zastávat Petr Lukáš, který nahradí Davida Čáslavu.

Petr Hejno odvedl v pozici hlavního trenéra velmi dobrou práci. Po dvou letech v divizi postoupil s A týmem do České fotbalové ligy, kde se umístil nejprve na sedmém a vloni na jedenáctém místě. Za jeho práci mu patří velké poděkování. Přejeme mnoho úspěchů v jeho další fotbalové práci. Vladimír Sedláček má z minulosti hráčské ligové zkušenosti, hrál také čtyři roky v Dobrovici. V trenérské činnosti působil v FK Mladá Boleslav a FK Benátky nad Jizerou. Asistentem trenéra zůstává Josef Kalíšek.

Na pozici sportovního manažera vystřídal Davida Čáslavu Petr Lukáš. Petr Lukáš ukončil po minulé sezóně bohatou aktivní kariéru, ve které nastupoval mimo jiné v tuzemské nejvyšší soutěži za Teplice,  Slovan Liberec a také jednu sezónu za Spartu Praha. Poslední sezonu odehrál v Dobrovici. V jeho kompetenci bude starost nejenom o A tým, ale také o B tým a dorost, koordinace spolupráce trenérů, jednání s fotbalovými kluby atd.

Oběma novým tvářím přejeme, aby je práce v našem klubu bavila a přinášela radost jak jim samotným, tak dobrovickým fanouškům a všem divákům.

TJ Sokol Libiš 17.11.
FK Dobrovice (dorost) 10:15