2.kolo poháru BELSPORT CUP.

27.09.2013 Kategorie: Minižáci

Starší přípravka FK Dobrovice hrála pohárové utkání 25.9.2013 na hřišti soupeře v Doubravě a vyhrála 7 : 6.

Branky stříleli - Kühmel 3x,Durna P.2x,Zvěřina a Ištok.

Naši hráči v prvním poločase drželi dvoubrankové vedení a skorem 2 : 4 skončil první poločas.Bohužel po našich hrubých chybách v obraně domácí otočili výsledek na 5 : 4 a drama bylo na světě.Domácí brankař likvidoval naše šance,až se s míčem otočil před brankou Petr Durna a vyrovnal.Pak napřáhl za půlkou Honza Ištok a krásnou střelou do šibenice otočil skore opět v náš prospěch.Patrik Kühmel ještě přidal jednu branku na 5 : 7,bohužel soupeř ještě korigoval na 6 : 7,ale poté naštěstí rozhodčí zápas ukončil.Šťastná výhra nás posunula do třetího kola,ve kterém se utkáme na domácím hřišti 16.10.2013 s Beznem.

Sestava mužstva : Petr-Odstrčil,Ištok,Pavlíček-Durna P.,Kühmel