Finálový turnaj soutěže starších přípravek.

22.06.2018 Kategorie: Minižáci

Starší přípravka FK Dobrovice se v neděli 17.6.2018 zúčastnila na Astonce závěrečného turnaje,ve kterém se utkala s vítězi ostatních skupin okresní soutěže.Do turnaje jsme nastupovali v sestavě :Lepka-Odstrčil,Málková,Špak-Čumpelík,Henrich.Na střídání byli připraveni-Hrůza,Černý,Zajíček.V základní sestavě chyběli bratři Plíškové(dovolená) a Honzík Kopecký(zranění).Hrálo se systémem každý s každým 2x15 minut.

Jak jsme si vedli v turnaji : Dobrovice - Benátky   8 : 1  Henrich 4x,Čumpelík,Málková,Černý,Zajíček

Dobrovice - Kosmonosy  4 : 6  Zajíček 2x,Henrich,Málková

Dobrovice - Dlouhá Lhota  1 : 4  Zajíček

Dobrovice - Sporting MB   5 : 3  Čumpelík 3x,Zajíček,Henrich

V turnaji jsme skončili na 3.místě a získali krásný pohár,medaile a 2 fotbalové míče.