Halový turnaj 19.2.2012 -Dolní Bousov

20.02.2012 Kategorie: Minižáci

MINIŽÁCI-HALOVÝ TURNAJ-DOLNÍ BOUSOV 19.2.2012.

Nejmladší fotbalisté FK Dobrovice se zúčastnili halového turnaje hráčů ročník 2003 a mladší v Dolním Bousově za pořadatelství FC Sporting Mladá Boleslav a byl organizován pod názvem SALON JOSEPHINE CUP 2012-„Sportem proti kriminalitě“.

Turnaje se zúčastnila mužstva – FC Sporting MB, Sokol Luštěnice, Sokol Březno, MFK Podještědí a FK Dobrovice.

Výsledky zápasů : Dobrovice – Březno        0 : 2

Dobrovice – MFK Podještědí  2 : 1  branky-Kühmel,

Ištok

Dobrovice – FC Sporting MB   5 : 1

Branky – Durna P. 2X,Pavlíček 2x,Ištok

Dobrovice – Luštěnice   1 : 1  branku dal Durna P.

Hráči FK Dobrovice skončili celkově na 2.místě     a nejlepším brankařem turnaje byl vyhlášen Patrik Kühmel.

Mužstvo hrálo v sestavě :       Kühmel-Ištok,Pavlíček-Durna P.,Procházka

Střídali –          Odstrčil,Prokop,Durna J.,Štechová.

Opět výborné umístění našich nejmladších v tomto počátku roku

Podzim 2016