Halové turnaje - prosinec 2012 - starší přípravka

05.01.2012 Kategorie: Minižáci

Přinášíme zde informaci o zimní činnosti našich nejmenších fotbalistů, kdy v  rámci zimní přípravy se mužstvo minižáků FK Dobrovice ročníky 2001-2004 zůčastnilo halových turnajů.

Mladá Boleslav 3.12.2011

V rámci zimní přípravy absolvovali minižáci FK Dobrovice halový turnaj v Mladé Boleslavi za účasti těchto mužstev :

FK Mladá Boleslav I ročník 2002. FK Dobrovice, FK Mladá Boleslav II ročník 2002, FC Sporting MB SK Bělá pod Bezdězem, Sokol Březno, FC Slovan Liberec, Sokol Luštěnice

Výsledky utkání našeho mužstva :

FK Dobrovice – Slovan Liberec           2 : 0   branky-Kopecký a Gracl

FK Dobrovice – FK MB I.                    0 : 2

FK Dobrovice – Sokol Luštěnice          3 : 1  branky – Kopecký 2x,Gracl

FK Dobrovice – FK MB II.                   3 : 4  branky – Gracl 2x,Kopecký

FK Dobrovice – Sporting MB               3 : 0  branky – Gracl 2x,Svoboda

FK Dobrovice – SK Bělá p./B.              0 : 0

FK Dobrovice – Sokol Březno              4 : 1  branky – Kopecký 2x,Gracl,vlastní

Mužstvo se umístilo na hezkém 4.místě se 13 body a se ztrátou jednoho bodu na 3.místo,které obsadila Bělá.

Jako jediné mužstvo jsme dokázali porazit Slovan Liberec,který se stal vítězem turnaje.

Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen hráč FK Dobrovice David Gracl po penaltové rozstřelu s hráčem Liberce.

Naše mužstvo hrálo v sestavě :

Tichý-Svoboda,Ištok-Kopecký,Gracl

Střídali – Kühmel,Prokop,Odstrčil a Pavlíček

Bělá p. Bezdězem 10.12.2011

Ročník 2001 a mladší za účasti mužstev OFS Nymburk, OFS Mladá Boleslav, Viktorie Jirny, FK Kosmonosy, FK Židněves, FK Dolní Bousov, FK Mimoň, FK Dobrovice

Výsledky skupiny B:   Dobrovice – OFS Nymburk  1:2

Dobrovice – Dol. Bousov     2:1

Dobrovice – Viktoria Jirny   3:0

V semifinále OFS MB – FK Dobrovice  1:0 tedy  bojujeme o třetí a čtvrté místo s Mimoňí

FK Dobrovice- FK Mimoň 2:1 a získáváme třetí místo, bronzové medaile

V utkání kde prohráváme 0:1, kluci bez střídání (pouze 1 hráč) unaveni se dokázali prezentovat výkonem , který zaslouží uznání. Martin Kopecký vyrovnává na 1:1 a tři minuty před koncem po výborném míči z obrany David Gracl z breaku  brankou zajišťuje bronz

Branky Dobrovice: M Kopecký 6x, David Gracl 4x

Sestava:   Tichý-Svoboda, Ištók- Kopecký, Gracl    Střídal: J. Žemla

Brandýs n. Labem 18.12.2011

Mužstvo minižáků 2001 a mladší FK Dobrovice zúčastnilo halového turnaje v Brandýse nad Labem za účasti mužstev :

FK Brandýs,SK Kostelec,Slovan Bohnice,Klecany,Spartak Kbely,Meteor Praha,Sparta Praha ročník 2002 a FK Dobrovice.

Turnaj byl rozdělen do dvou skupin kde  FK Dobrovice hrála s těmito výsledky:

FK Dobrovice – Sparta Praha          0 : 2   FK Dobrovice – Klecany                 0 : 3

FK Dobrovice – Slovan Bohnice     5 : 2      branky – Gracl 3x,Kopecký 2x

V zápase o umístění v celkové tabulce mužstvo FK Dobrovice porazilo FK Kostelec 3 : 1, branky stříleli Kopecký 2x a Svoboda.

V zápase o 5. - 6.místo FK Dobrovice porazilo Spartak Kbely 2 : 1 , obě branky dal David Gracl.

FK Dobrovice hrála v sestavě : Havlát-Svoboda,Ištok-Kopecký,Gracl.

Střídali – Žemla,Prokop,Kühmel a Hejdrych.

Celkově se mužstvo FK Dobrovice umístilo na 5.místě, nejlepším našim hráčem byl M. Svoboda.

Podzim 2016