Halový turnaj.

12.11.2012 Kategorie: Minižáci

Mladší přípravka zahájila zimní přípravu již 10.11.2012 a to halovým turnajem v Benátkách n.J.Tohoto turnaje se zúčastnila FK MB "A",FK MB "B",Slavoj Suchdol,FK Baumit Jablonec,TJ Sokol Libiš,FK Brandýs-Boleslav,SK Slaný a FK Dobrovice.Turnaj se hrál systémem 4 + 1 a hrací doba byla 1 x 13 minut.

Výsledky zápasů : FK Dobrovice - FK MB "B"                       0 : 0

FK Dobrovice - Baumit Jablonec              0 : 1

FK Dobrovice - Slavoj Suchdol                3 : 0  branky - Pavlíček 2x,Čapek

FK Dobrovice - Brandýs-Boleslav            2 : 0  branky - Kühmel,Durna P.

FK Dobrovice - SK Slaný                          1 : 0  branku dal Pavlíček

FK Dobrovice - FK MB "A"                        1 : 0  branku dal Pavlíček

Mužstvo FK Dobrovice skončilo celkově na 4.místě,se ztrátou 1 bodu na třetí místo.Polovina hráčů hrála halový turnaj poprvé v životě a tak si všichni hráči zaslouží pochvalu za snahu a bojovnost.

Hráli jsme v sestavě : Kühmel-Odstrčil,Čapek-Durna P.,Pavlíček. Střídali - Kohout,Durna J.,Zvěřina,Hložek,Procházka.

Podzim 2016