Halový turnaj-Železný Brod

19.03.2014 Kategorie: Minižáci

Druhý turnaj,kterého se zúčastnila nejmladší přípravka,se konal 15.3.2014 v hale v Železném Brodě.Turnaje se kromě FK Dobrovice zúčastnila mužstva FK Mladá Boleslav A+B,FK Baumit Jablonec A+B+C,FK Železný Brod A+B a FK Zásada.Našimi soupeři ve skupině byly postupně týmy FK MB "B",áčko domácího Železného Brodu a nakonec áčko Baumit Jablonec.Jak je vidět z přehledu týmů,konkurence byla v rámci možností nejtěžší možná a před samotným turnajem jsme si přáli hlavně si pěkně zahrát a nedostat na cestu domů ranec.Jaké bylo překvapení když jsme hned v prvním utkání jednoznačně přehráli béčko Mladé Boleslavi a branky stříéleli tradiční šuteři Dan Henrich a Honzík Kopecký.V dalším utkání nás čekalo domácí  áčko,které jsme díky trefě Káji Málkové a vlastnímu golu soupeře porazili 2 : 1.Neuvěřitelné se stalo skutečností a už po dvou zápasech jsme měli jistotu postupu do skupiny o 1 - 4.místo.V posledním zápase se pak rozhodovalo zda postoupíme z prvního či druhého pořadí a kolik bodů si s sebou přineseme.Zápas s áčkem Jablonce jsme skvěle rozehráli a ujali se vedení brankou Dáni Henricha.Jablonečtí však záhy skore otočili a tak zásah Káji Málkové znamenal smírný výsledek 2 : 2 a také pro oba týmy jeden bod do finalových bojů.Remízou jsme však dokázali završit skvělé vystoupení ve skupině,kterou jsme i vyhráli.

Prvním soupeřem ve finále nám bylo béčko Jablonce,se kterým jsme opět sehráli skvělé utkání nahoru-dolů a protože nám nebyl uznán gol,rozešli jsme ses bezbrankovou remízou.Jablonecké béčko si s sebou do závěrečné skupiny přineslo jako jediný tým 3 body a tento vklad proměnilo v celkové vítězství.Na závěr turnaje jsme se utkali s vítězem druhé skupiny,týmem FK Zásada a toto utkání pro změnu skončilo také bezbrankovou remízou.V celém turnaji jsme tedy nepoznali hořkost porážky a skončili na skvělém druhém místě.Barvy FK Dobrovice skvěle reprezentovali - v brance Štěpán Pavlíček,,v obraně Míša Čumpelík,Marek a Martin Plíškovi,v útoku Štěpán Volf,Dan Henrich,Honzík Kopecký a na hranici sebeobětování hrající Kája Málková.

Opět a zase nám nezbývá než poděkovat hráčům za úžasný výkon a vzornou reprezentaci klubu a města a rodičům za trvalou a mohutnou podporu.

Podzim 2016