Halový turnaj mladší přípravky v Milovicích

05.02.2019 Kategorie: Minižáci

Mladší přípravka FK Dobrovice se 3. února 2019 zúčastnila turnaje v hale Milten v Milovicích, jehož pořadatelem byl Spolek sportující mládeže. Hrálo se na umělé trávě 1x20 minut a soupeři dobrovických minižáků byli FK Neratovice, AFK Pečky, AFK Sokol Semice a FK Mladá Boleslav.

Výsledky jednotlivých utkání:

FK Dobrovice - Neratovice   0:6
První utkání v turnaji a hned prohra, zbytečné tři  branky, nic se neděje, hrajeme dál.

FK Dobrovice - Pečky  3:1 (branky: Kaláb, Novotný 2x)
Z předchozího utkání se dobrovičtí poučili a hráli podstatně lépe, dobře zachytal Lukáš Sedláček.

FK Dobrovice - Semice  5:1  branky (branky: Kaláb 3x, Novotný 2x)
Pokračujeme na vítězné vlně, opět velice dobrý výkon celého mužstva včetně brankaře Lukáše Sedláčka.

FK Dobrovice - FK Mladá Boleslav  3:0
Hráli jsme s nejlepším týmem turnaje, který také obsadil 1. místo

Na turnaji nakonec dobrovičtí skončili na 3. místě a nejlepším útočníkem byl vyhodnocen Honzík Novotný. Všichni hráči dobrým způsobem reprezentovali náš klub a poděkování patří i rodičům, kteří klukům po celou dobu turnaje fandili.

Podzim 2016