Halový turnaj-Mnichovo Hradiště-12.1.2019

16.01.2019 Kategorie: Minižáci

Mladší přípravka FK Dobrovice,ročník 2011-2012 hrála 12.1.2019 na halovém turnaji v Mnichově Hradišti za účasti mužstev FC Sporting MB,SK Klášter Hradiště,Sokol Kosořice,Sokol Kněžmost,Sokol Luštěnice a Čechie Čejetice.

Do turnaje jsme nastupovali v sestavě : Matěj Novotný-Martin Boháček,Jára Darmoš-Kryštov Hlaváč,Toník Kadeřábek.

Na střídání byli připraveni - Matěj Fouček,Milan Bečvář a Venda Klaban.

Výsledky jednotlivých utkání : Dobrovice - Kosořice       1 : 2   branku dal Toník Kadeřábek

Dobrovice - Kněžmost      1 : 5  branku dal Milan Bečvář,byla to jediná branka kterou Kněžmost obdržel

Dobrovice - Klášter          0 : 0

Dobrovice - Luštěnice      1 : 1  branku střílel Toník Kadeřábek

Dobrovice - Sporting MB   0 : 1

Dobrovice - Čejetice        4 : 0  branky - Kryštof Hlaváč,Martin Boháček,Toník Kadeřábek 2x

Naše mužstvo skončilo v turnaji na 6.místě,ale to nic nemění na tom,že se všichni snažili bojovat jak nejlépe uměli.Pro některé hráče to byl první halový turnaj v životě a tak si všichni zaslouží poděkování za předvedené výkony.Poděkování patří i rodičům,kteří zabezpečili dopravu hráčů a povzbuzovali je po celou dobu turnaje.

Podzim 2016