Halový turnaj starší přípravky v Milovicích

20.01.2019 Kategorie: Minižáci

Hráči starší přípravky FK Dobrovice se 13.1.2019 zúčastnili halového turnaje v Milovicích. Ve velké konkurenci se dokázali prosadit a obsadili krásné 3.místo. První zápas odehráli s hráči FK Mladá Boleslav, se kterými remizovali 3:3. Branky: Ladislav Zajíček, René Wágner, Michal Čumpelík. Druhý zápas nastoupili proti hráčům FK Neratovice a zvítězili 4:1. Branky: 2x Ladislav Zajíček, René Wágner, Marek Černý. Třetí zápas proti Sokolu Všejany dokázali naši hráči také vyhrát a to 2:1. Branky: Michal Čumpelík, Ladislav Zajíček.Čtvrtý zápas proti Boh.Poděbrady také vyhráli a to 2:1. Branky: 2x Michal Čumpelík. Poslední zápas proti hráčům Slavia Radonice bohužel prohráli 3:6. Branky: 2x Ladislav Zajíček, Michal Čumpelík.

Na tomto turnají obsadili hráči FK Dobrovice 3.místo a Ladislav Zajíček byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

Sestava hráčů: brankář - Šimon Kabele, Ladislav Zajíček, Michal Čumpelík, Denis Šak, Dan Mráček, Marek Černý, René Wágner, Šimon Hrůza.

Celkové pořadí:

1.Slavia Radonice