Halový turnaj v Milovicích r.2009 a mladší

24.02.2019 Kategorie: Minižáci

V sobotu 23. února se v Milovicích konal další halový turnaj, tentokrát ročníků 2009 a mladších. Hráči FK Dobrovice se zúčastnili v této sestavě: brankář - Denis Šak, Šimon Kabele, Marek Černý, Martin Hašul, Josef Zajiček, Jan Novotný, Max Kelbich a Dominik Picek. První zápas dokázali dobrovičtí hráči vyhrát nad Českým Brodem, a to 5:2 (branky: 3x Šimon Kabele, Max Kelbich a Marek Černý). Bohužel po první výhře se již vůbec nedařilo a nakonec na ně zbyl zápas o třetí  a čtvrté místo.

FK Dobrovice - SK Sparta Kolín 1:7 (Max Kelbich)

FK Pšovka Mělník - FK Dobrovice 2:0

V zápase o třetí a čtvrté místo nastoupili opět proti hráčům z Českého Brodu, kteří nechtěli tentokrát prohrát a také se brzy dostali do vedení. Těsně před koncem tohoto utkání se podařilo dobrovickým hráčům vyrovnat a nakonec musely rozhodnout penalty. Vyrovnávací gól vstřelil Šimon Kabele. Za náš tým na penalty nastoupili: Dominik Picek, Marek Černý a Šimon Kabele. Z penaltového rozstřelu nakonec vyšli hráči FK Dobrovice vítězně a na tomto turnaji obsadili 3. místo. Hráčem turnaje byl vyhlášen Jan Novotný.

1. místo FK Pšovka Mělník

2. místo SK Sparta Kolín