III.kolo poháru ŠTIKA CUP

18.10.2012 Kategorie: Minižáci

Starší přípravka hrála 17.10.2012 na domácím hřišti III.kolo poháru ŠTIKA CUP a za soupeře měla Předměřice.Tento zápas nám zabrnkal na nervovou soustavu.Do utkání nastoupilo 13 hráčů,což při hracím systému 5 + 1 je hodně,ale i ti ostatní kluci musí dostat šanci bojovat o místo v A týmu i kvůli sbírání zkušeností.Začátek utkání nevyšel obraně a hosté otevřeli skore.Do deseti minut jsme skore otočili na 2:1,ale soupeř do poločasu vyrovnal a po poločase se dokonce dostal do vedení 2:4.Do konce utkání zbývalo 10 minut a tak jsme museli reagova na náš bezzubí útok,nejdříve jsme posunuli Martina Kopeckého ze zálohy na hrot útoku a do zálohy šel Matěj Svoboda.Nakonec vyšla i ta varianta,že do útoku šel brankař Patrik Kühmel,kterého vystřídal v bráně Slávek Procházka.Tato taktika nám vyšla na jedničku a kluci během pěti minut dali 4 branky a tak si zajistili účast v jarním semifinále.

Branky stříleli - Kopecký 3x,Svoboda 2x,Kühmel.

Hráli jsme v sestavě : Kühmel-Svoboda,Ištok-Kopecký-Suchý,Durna P.

Střídali - Mráček,Štenc,Prokop,Odstrčil,Niems,Durna J.