Jičín-halový turnaj mladších přípravek.

17.12.2012 Kategorie: Minižáci

V sobotu 15.12.2012 se mladší přípravka FK Dobrovice zůčastnila silně obsazeného halového turnaje v Jičíně,který pořádal TJ Sokol Jičíněves za účasti týmů FK Pěnčín Turnov,FK Jablonec,FC Hlinsko,SK Jičín,Sokol Libiš,AFK Pečky,TJ Jičíněves a FK Dobrovice.Turnaj byl rozdělen do dvou skupin a ve skupině "B" jsme měli za soupeře FK Jablonec,FK Pěnčín Turnov a SK Jičín.

Výsledky zápasů ve skupině : Dobrovice - Jablonec           2 : 0      branky - Durna P.,Kühmel

Dobrovice - Pěnčín Turnov   2 : 1      branky - Durna P.,Svoboda

Dobrovice - Jičín                   2 : 1      branky - Durna P.

Postoupili jsme ze skupiny s 9 ti body,což nikdo z nás nečekal a v semifinále jsme měli za soupeře Hlinsko.V zápase se ujímáme vedení brankou Vojty Odstrčila,ale pět minut před koncem soupeř vyrovnává.Do konce zápasu zbývají 2 minuty,dopouštíme se však hrubých chyb v obraně  a soupeř nás trestá dvěma brankami a otáčí tak vývoj zápasu ve svůj prospěch - prohráváme 3  1.

V zápase o třetí místo narážíme opět na Jičín,ale mužstvo již nemá dostatek sil na vítězství.Prohráváme 3 : 0 a v turnaji končíme na 4.místě,což je v tak silně obsazeném turnaji úspěch.Všichni hráči zaslouží poděkování za dobrou reprezentaci města Dobrovice a Fotbalového klubu.Nejlepším brankařem turnaje je vyhlášen Patrik Kühmel z FK Dobrovice.

Mužstvo hrálo v sestavě : Küuhmel-Odstrčil,Čapek-Durna P.,Pavlíček. Střídali - Svoboda,Durna J.,Boháček,Zvěřina.

Podzim 2016