Libáň-turnaj mladších přípravek

14.04.2014 Kategorie: Minižáci

Dobrovická mladší přípravka,ročník 2004 a mladší,se 12.4.2014 zúčastnila turnaje v Libáni.

Výsledky zápasů v základní skupině : Dobrovice - Kněžmost 3 : 1  branky-Durna Petr 2x a Boháček

Dobrovice - Křinec 1 : 1  branku dal Zvěřina

Dobrovice - Kopidlno "A" 1 : 1  branku dal Petr Durna

Dobrovice - Stará Paka 5 : 0  branky-Jakub Durna,Slávek Procházka a Jakub Zvěřina

V základní skupině jsme skončili na 2.místě s 8 body bez prohry a postoupili jsme do závěrečných bojů.

V utkání o postup do finále jsme porazili Loučeň 3 : 2 a branky stříleli Petr Durna 2x a Jakub Durna,který nám zajistil vítěznou brankou postup do finále.

V zápase o 1.místo jsme měli za soupeře Křinec a utkání skončilo nerozhodně 1 : 1,branku střílel Petr Durna.Vítěze turnaje musely tedy určit pokutové kopy a naše mužstvo proměnilo všechny tři a podíleli se na nich Václav Pavlíček,Petr Durna a Vojta Odstrčil.Naše mužstvo skončilo v turnaji na 1.místě a nejlepším brankařem turnaje byl vyhlášen Roman Petr z Dobrovice.

V dovednostní fotbalové soutěži získal 3.místo Vojta Odstrčil.Všichni hráči si zaslouží poděkování za předvedený výkon a bojovnost.Byla to vzorná reprezentace Fotbalového Klubu a města Dobrovice.

Podzim 2016