Mistrovské turnaje minižáků - 11.5.2012

20.05.2013 Kategorie: Minižáci

Mladší přípravka FK Dobrovice,hrající Divizi I.B,hrála mistrovský turnaj v Doubravě s těmito výsledky - Dobrovice - Bakov         0 : 15, Dobrovice - Benátky   0 : 12 a Dobrovice - Doubrava  0 : 7.

Mužstvo hrálo v sestavě : Procházka - Kohout,Hejdrych,Durna J. - Štenc,Čapek. Střídali - Málková,Hejdrychová,Hložek,Zvěřina.

Přesto,že se nám nepodařilo vstřelit ani jednu branku,snaha a bojovnost na hřišti byla vidět,je nutné si uvědomit,že roti našemu mužstvu hráli fotbalisté o 2 až 3 roky starší.

Starší přípravka odehrála 2.kolo mistrovské soutěže v Luštěnicích a nepodařilo se nám navázat na výsledky z předchozích zápasů.Hráli jsme bez Patrika Kühmela a Martina Kopeckého - velké opory týmu.

Výsledky zápasů : Dobrovice - Luštěnice   1 : 2  branku střílel Pavlíček , Dobrovice - Bousov  3 : 2  branky - Pavlíček 2x a Svoboda , Dobrovice - Bělá  0 : 4

Podzim 2016