Starší přípravka doma rozstřílela Žerčice

16.05.2018 Kategorie: Minižáci

FK Dobrovice - TJ Žerčice 16:2 (4:2)

Starší přípravka FK Dobrovice hrála v neděli 13. května na domácím hřišti další mistrovské utkání, tentokrát proti TJ Žerčice. V prvním poločase hrál domácíi trochu bojácně, bez důrazu,vázla jim střelba a přihrávky a tak první poločas pro ně skončil pouze 4:2. Do druhého poločasu ale nastoupili dobrovičtí s větším odhodláním a na hře to bylo také vidět. Utkání skončilo vítězstvím domácího mužstva 16:2 a hned osm branek vstřelil Honzík Kopecký, který tím vytvořil rekord v mládežnické kopané v počtu branek vstřelených v jednom zápase.

FK Dobrovice - TJ Žerčice 16:2 (4:2)

Branky FK Dobrovice: Honzík Kopecký 8x, Láďa Zajíček 3x, Míša Čumpelík 3x, Honza Lepka a Dáňa Henrich.

FK Dobrovice: Plíšek - Plíšek, Henrich, Odstrčil - Zajíček, Kopecký, Špak, Hrůza, Černý - Čumpelík, Lepka.

Další mistrovský zápas hrají minižáci FK Dobrovice 20. května od 8.30 opět na domácím hřišti a za soupeře jim budou Pěčice.

Podzim 2016