Starší přípravka si zastřílela proti Struhám

06.05.2018 Kategorie: Minižáci

FK Dobrovice - Sokol Struhy 15:2 (4:1)

Starší přípravka FK Dobrovice hrála 6. května mistrovské utkání na domácím hřišti se Sokolem Struhy. Domácí mužstvo nastoupilo bez čtyř hráčů základní sestavy, když chyběli Víťa Odstrčil, Adam Špak, Míša Čumpelík a Šimon Hrůza. Kádr tak museli doplnit čtyři hráči mladší kategorie, kteří ale mile překvapili a hráli dobře. V utkání hráli dobrovičtí odpovědně od samotného začátku a první poločas vyhráli 4:1. Ve druhém poločase pak přidali další góly a porazili soupeře nakonec vysoko 15:2. Domácí podali kolektivní výkon a všichni hráči si zaslouží pochvalu, včetně rodičů a příznivců, kteří fandili.

FK Dobrovice - Sokol Struhy 15:2 (4:1)

Branky: Kopecký 5x, Henrich 5x, Zajíček 3x, Černý a Sedláček.

FK Dobrovice: Plíšek Marek - Plíšek Martin, Eliška Sedláčková, Denis Fortner - Dáňa Henrich, Honzík Kopecký, Šimon Kabele, Marek Černý, Lukáš Sedláček - Jan Lepka, Láďa Zajíček.

Podzim 2016