Mistrovské zápasy starší přípravky v květnu 2019

03.06.2019 Kategorie: Minižáci

Starší přípravka FK Dobrovice odehrála v květnu 2019 další mistrovské zápasy.

Dne 5.5.2019 se na domácím hřišti odehrál mistrovský zápas s TJ Sokol Nová Ves. Zápas byl velmi vyrovnaný a proto také skončil remízou 5:5. Na penalty naši hráči dokázali hráče z TJ Sokol Nová Ves porazit. Sestava hráčů: brankář - Denis Fortner, Novotný Jan, Wágner René, Černý Marek, Sedláček Lukáš, Chromý Matyáš, Šak Denis a Šimon Kabele. Branky: 3x René Wágner, Chromý Matyáš a Černý Marek.

15.5.2019 odehrála starší přípravka FK Dobrovice další mistrovský zápas a to na hřišti FC Sporting MB. Naši hráči na tomto hřišti bohužel neuspěli a prohráli 6:9. Sestava hráčů: brankář - Denis Šak, Fortner Denis, Sedláček Lukáš, Wágner René, Černý Marek, Hrůza Šimon, Mráček Daniel a Chromý Matyáš. Branky: 2x René Wágner, 2x Dan Mráček, Denis Fortner a Matyáš Chromý.

Třetí květnový zápas přivítala starší přípravka na domácím hřišti SK Kosmonosy. Po velmi povedeném výkonu našich hráčů skončil zápas výhrou domácích a to vysoko 14:3. Sestava hráčů - brankář - Šimon Kabele, Šimon Hrůza, Marek Černý, Josef Zajíček, René Wágner, Michal Čumpelík, Ladislav Zajíček, Daniel Mráček a Matyáš Chromý. Branky - 6x Ladislav Zajíček, 6x Michal Čumpelík, 2x Dan Mráček.

25.5.2019 odjížděla starší přípravka odehrát další mistrovský zápas, tentokrát do Kosořic. V Kosořicích se našim hráčům bohužel nedařilo a tento zápas prohráli 5:9. Sestava hráčů - brankář - Šimon Kabele, Denis Fortner, Šimon Hrůza, Marek Černý, Denis Šak, René Wágner, Michal Čumpelík, Ladislav Zajíček, Daniel Mráček a Matyáš Chromý. Branky - 2x Michal Čumpelík, Ladislav Zajíček, Šimon Hrůza a vlastní.

Pátý mistrovský zápas na hřišti SK Benátky nad Jizerou dne 30.5.2019 skončil bohužel prohrou a to 1:12. Sestava hráčů - brankář - Denis Šak, Denis Fortner, Martin Plíšek, Jakub Žid, Eliška Sedláčková, René Wágner, Šimon Kabele, Marek Černý, Daniel Mráček a Matyáš Chromý. Branky - Šimon Kabele.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

Podzim 2016
vs.

Naši partneři: