Starší přípravka nadělila Pěčicím 24 branek

20.05.2018 Kategorie: Minižáci

FK Dobrovice - TJ Sokol Pěčice 24:1

V neděli 20. května hrála starší přípravka FK Dobrovice na domácím hřišti další mistrovské utkání okresní soutěže, ve kterém jí soupeřem byly Pěčice. Od začátku utkání domácí tentokráte nenechávali nic náhodě a bojovali s cílem dosáhnout co nejlepšího výsledku. To se jim také podařilo, když v prvním poločase nastříleli 14 branek a ve druhém jich přidali ještě dalších 10, přičemž hosté se trefili pouze jednou, a tak utkání skončilo výsledkem 24:1. Michal Čumpelík přispěl k vítězství devíti brankami, co je rekordní počet branek nastřílených v jednom zápase.

FK Dobrovice - TJ Sokol Pěčice 24:1

Branky: Čumpelík 9x, Lepka 5x, Picek 3x, Kopecký 3x, Zajíček 2x, Odstrčil, Špak

FK Dobrovice: Marek Plíšek - Martin Plíšek, Hrůza, Odstrčil - Picek, Kopecký, Špak, Zajíček, Černý - Čumpelík, Lepka.

Trenéři děkují všem hráčům za předvedený výkon, rodičům za podporu a správci stadionu za kvalitně připravené hřiště.

Další utkání hraje starší přípravka 27. května na domácím hřišti a soupeřem jí bude Řepov.

Podzim 2016