Mladší přípravka má za sebou první jarní turnaj

27.04.2018 Kategorie: Minižáci

Mladší přípravka odehrála v sobotu 21. dubna 2018 v Luštěnicích svůj první jarní turnaj.

SK Luštěnice – FK Dobrovice                                                         5:4
V prvním zápase nastoupil dobrovický fotbalový potěr proti domácím Luštěnicím a podal výborný výkon, na který bohužel vrhaly stín hrubé chyby rozhodčího.

Branky: Šimon Kabele 2x, Eliška Sedláčková, Martin Hašul.

Sokol Kněžmost- FK Dobrovice                                          5:2
Do druhého zápasu nastoupili hráči mladší přípravku proti mužstvu Kněžmostu. Bohužel hned na začátku dostali tři rychlé branky a ztrátu se jim již nepodařilo dotáhnout, naopak ještě dvakrát inkasovali.

Branky: Šimona Kabele, Dan Mráček

Sokol Březno - FK Dobrovice                                                          2:3
Alespoň jednu turnajovou výhru vydřeli dobrovičtí nejmenší fotbalisté v posledním utkání proti Březnu,.

Branky: Dan Mráček 2x, Šimon Kabele.

Sestava FK Dobrovice: Denis Šak, Martin Hašul, Eliška Sedláčková, Lukáš Sedláček, Josef Zajíček, Dan Prskavec, Tobiáš Sobota, Dan Mráček, Jan Novotný, Dominik Picek a Šimon Kabele.

Podzim 2016