Mladší přípravka má za sebou třetí turnaj

30.05.2017 Kategorie: Minižáci
V sobotu 27. května nastoupila mladší přípravka FK Dobrovice do třetího mistrovského turnaje divize I.A, který se tentokrát hrál v Luštěnicích. První zápas hráli dobrovičtí s domácím mužstvem Luštěnic 2:2, když se o obě branky postaral Michal Čumpelík. Oba týmy podaly výborný výkon a remíza byla zasloužená.
Ve druhém zápase nastoupili dobrovičtí nejmenší fotbalisté proti týmu Března, kterému bohužel smolně podlehli 0:3.
Třetí zápas proti Dolnímu Bousovu pak prohrálí dobrovičtí jednoznačně prohráli 0:7.
Do posledního zápasu proti Kněžmostu se pak malí dobrovičtí fotbalisté vyhecovali, navázali na hru z prvního zápasu a vyhráli po brankách Kabeleho, Čumpelíka a Hrůzy 3:2.

FK Dobrovice nastoupil v tomto složení: M. Pokorný - Š. Hrůza, M. Plíšek, J. Žid, E. Sedláčková- V. Šečvců, M. Čumpelík, Š. Kabele, M. Černý.
"Všem hráčům bych chtěl poděkovat za předvedenou hru," řekl po turnaji trenér Vlasta Kabele.

Podzim 2016