Mladší přípravka-první halový turnaj

26.11.2019 Kategorie: Minižáci

V sobotu 23.11:2019 hrála mladší přípravka FK Dobrovice na halovém turnaji v Turnově a v naší skupině jsme měli za soupeře Jablonec,Liberec,Semily a Českou Lípu.

Výsledky jednotlivých utkání :  Dobrovice - Jablonec           0 : 9

Liberec - Dobrovice             7 : 2   branky-Hlaváč,Boháček

Semily - Dobrovice              8 : 0

Česká Lípa - Dobrovice             4 : 0

Po skončení zápasů ve skupinách se hrálo o celkové umístění a soupeřem našeho týmu o 9 - 10.místo byly Sedmihorky.Po bojovném výkonu naši hráči zvítězili 2 : 0 a branky střílelii Toník Kadeřábek a Adam Sakryt.Kluci měli z vítězství radost,jako kdyby vyhráli celý turnaj a to je dobře.Ve skupině jsme měli silná mužstva,ale pro hráče to jsou zkušenosti do dalších zápasů.Všichni hráči se snažili podat co nejlepší výkon,ale na naše soupeře jsme zatím fotbalově neměli.

Hráli jsme v sestavě : Novotný - Boháček O.,Boháček M. - Hlaváč,Kadeřábek

Bečvář,Černá - Kadeřábková,Sakryt

Nejlepším hráčem našeho mužstva byl vyhlášek Kryštof Hlaváč.

Závěrem chci všem hráčům poděkovat za dobrou reprezentaci svého klubu i města Dobrovice a rodičům za podporu po celou dobu turnaje.

Podzim 2016