Poslední halové turnaje minižákiů.

30.03.2013 Kategorie: Minižáci

V sobotu 2.3,2013 se naši nejmladší fotbalisté zúčastnili halového turnaje v Bělé pod Bezdězem,kde hrála tato mužstva - Mimoń,MSK,Arsenal Česká Lípa 2002,Kosmonosy,Výběr OFS a Arsenal 2003.

Výsledky zápasů našeho mužstva : Dobrovice - Mimoń               0 : 2

Dobrovice - MSK                   0 : 7

Dobrovice - Arsenal 2002     1 : 1    branku dal Kopecký

Dobrovice - Kosmonosy         2 : 0    branky-Kopecký 2x

Dobrovice - Výběr OFS           2 : 0   branky-Svoboda,Niems

Dobrovice - Arsenal 2003       1 : 0

Naše mužstvo skončilo celkově na 5.místě a nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Martin Kopecký.

Hráli jsme v sestavě : Kühmel-Svoboda,Odstrčil-Pavlíček,Kopecký-Ištok,Niems-Suchý,Durna P.  Střídali - Čapek,Procházka,Mráček.

Dne 16.3.2013 starší přípravka FK Dobrovice odehrála poslední halový turnaj a to opět v Bělé.Protože to bylo na konci jarních prázdnin,museli jsme se obejít bez několika opor,chyběl nám hlavně brankař Patrik Kühmel,na jehož postu se vystřídali P.Durna,O.Kovařík a D.Niems.Dále se turnaje zúčastnili - Svoboda,Zvěřina,Prokop,Čapek,Kopecký,Boháček,Kovařík a J.Durna a tento mix hráčů obsadil v turnaji 4.místo.Jasným lídrem byl Martin Kopecký,který byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.Nezklamali ani ti nejmladší Čapek,Zvěřina,Boháček a je radost vidět,jak se ti kluci zlepšují.

Výsledky zápasů : Dobrovice - Dolní Bousov       3 : 1 branky-Kopecký 2x,Niems

Dobrovice - Bakov n.J.            4 : 2 branky-Kopecký 3x,Svoboda

Dobrovice - Pěčice                  8 : 0 branky-Svoboda 3x,Kopecký 3x,Niems,Durna P.

Dobrovice - Mmoń                   0 : 4

Dobrovice - Doubrava             1 : 2 branku dal Kopecký