Poslední halový turnaj st. přípravky 18.3.2012

18.03.2012 Kategorie: Minižáci

Neděle 18.3.2012  poslední halový turnaj  minižáků 2001 a ml. pořádaný klubem SKP Mladá Boleslav  v hale  ve Bělé p. Bezdězem.

Zúčastněná mužstva- DBSK Dol. Bousov,  Slovan Liberec, Baumit Jablonec,  Meteor Praha A, Meteor Praha B, Vitana Byšice , SKP Mladá Boleslav a FK Dobrovice .  Turnaj se hrál ve dvou skupinách s hracím časem 15 minut na jeden zápas.

První - naše skupina

Vitana Byšice - FK Dobrovice  3:0       branky    Kopecký M  2x , Gracl D 1x

Po dvou začátečních minutách jsme začali soupeře přehrávat dobrou kombinačí hrou, nedovolili jsme rozehrání míčů od jeho branky a to jsme ještě neměli štěstí v nesčetných zakončeních.

FK Dobrovice- Baumit Jablonec    0:1

Drželi jsme proti vyspělému mužstvu skutečně vyrovnanou hru s rytmem „nahoru, dolu“, měli jsme i čtyři breakové šance ale nebylo štěstí. Naší vlastní nešťastnou brankou se dostal Jablonec do vedení ale hráli jsme tlakem dál. Bohužel, zase to štěstí pro Jablonecké když jim odpustil rozhodčí  pokutový kop za viditelné chybné hraní jejich brankáře rukou v zakázaném území.

Meteor Praha A - FK Dobrovice 7:0

Budoucí vítěz turnaje se střídajícími čtyřkami byl nad naše síly a potom… třetí místo ve skupině bylo a nás čekal třetí ve druhé skupině Dol. Bousov. Jen těch branek bylo trochu moc. Ve skupině končíme třetí se skórem 3:8

FK Dobrovice  - Dolní Bousov 3:0    branky  M Kopecký 2x,  D Gracl 1x

Na tento zápas v kabině připravený plán kluci splnili na 100%.  Obránci pozorně likvidovali i s pomocí útočníků akce soupeře . Byli jsme přesnější v zakládání útoků z levé strany a nabíháním do gólových pozic.  V tomto utkání nikomu nelze nic vytknout přes omezenou možnost střídání.

Utkání o páté a šesté místo       FK Dobrovice  - SKP Ml. Boleslav 0:1

Podivuhodný scénář turnaje kdy jsme museli nastoupit proti mužstvu pouze s jedním jeho vstřeleným gólem a 19ti obdrženými v boji o páté až šesté místo. Divný pořadatel z SKP.  Dobrovičtí kluci hráli parádní kombinační fotbal, jedna akce za druhou a soupeř se z 90% hry jen bránil. Zase musím poznamenat – neměli jsme ten den  štěstí, protože tolik neproměněných příležitostí za jeden zápas se jen tak nevidí. Bohuže, jedna chyba dvou našich hráčů a soupeř s jednou střelou mimo tyče dal gól. I to se stává , avšak za předvedenou hru patří klukům uznání.

Umístění celků:  1)Meteor A,  5)SPK,  6)Dobrovice, 7) Dolní Bousov,  8) Byšice

FK Dobrovice sestava:   - V. Tichý- P.Kümel,  J. Ištók-  M.Kopecký,  D.Gracl