Poslední mistrovské utkání starší přípravky v Kosořicích

11.06.2018 Kategorie: Minižáci

TJ Sokol Kosořice - FK Dobrovice 1:12 (1:5)

Starší přípravka FK Dobrovice zajížděla v neděli 10. června k poslednímu mistrovskému zápasu do Kosořic. Derby s Kosořicemi bývají vždy napínavá a vyrovnaná, tentokráte ale dobrovičtí hráči nenechali nic náhodě a plnili od začátku utkání pokyny, které dostali. První poločas vyhráli hosté 5:1 a ve druhém poločase přidali ještě dalších 7 branek, a tak zápas skončil vítězstvím Dobrovice 12:1. Všichni hráči si zaslouží poděkování za obrovské úsilí,kterým ve velkém vedru došli až k zaslouženému vítězství.

TJ Sokol Kosořice - FK Dobrovice 1:12 (1:5)

Branky: Míša Čumpelík 4x, Honzík Kopecký 3x, Dáňa Henrich 2x, Honza Lepka 2x a Láďa Zajíček.

FK Dobrovice: Plíšek - Hejdrychová, Málková, Špak - Henrich, Kopecký, Hrůza, Zajíček, Odstrčil - Lepka, Čumpelík a střídal Martin Plíšek.

Podzim 2016